תחזוקת אתרים

בניתם אתר התחלתם לעבוד ומגיעים אליכם פניות, סביר להניח שתרצו לשפר את חוויית הגלישה של הגולשים שלכם ולעניין את הלקוחות שנכנסים לאתר שלכם בדברים חדשים או לשפר את הקוד . לשם כך אתם צריכים לתחזק את האתר שלכם באופן שוטף, לעדכן אותו, לשפר אותו ולתקן תקלות שצצות. בייחוד אם יש בבעלותכם אתר מסחר גדול או פורטל פרסומי שמתעדכן ברמה היומיומית תחזוקת אתרים היא בלתי נמנעת.

למה צריך תחזוקת אתרים?

בדיוק באותו אופן בו חנות זקוקה לרענון בחלון הראווה שלה, כך האתר זקוק לשיפורים ושיפוצים, שכן הוא הכרטיס ביקור הוירטואלי של העסק שלכם. אם אתם רוצים להוסיף דף בתפריט, לשנות מעט את עיצוב האתר, להחליף רקע או להוסיף תוספים שונים – תצטרכו תחזוקת אתרים. נטביי מעניק ללקוחותיו שירות תחזוקת אתרים המוגדר על ידי בנק שעות בהתאם לגודלו של האתר והפעילות בו.

כל עסק צריך לתחזק את האתר שלו

אין אתר מושלם שלא צריך שירות תחזוקת אתרים כמו גם תחזוקת שרתים ומחשבים, תיקון טעויות בקוד האתר, התאמת האתר לדפדפנים השונים (אקספלורר, כרום ופאיירפוקס), תיקון של באגים וכו'… לשם כך, צריך וובמאסטר שידאג לתחזוקת האתר וטיפולו, שידרוג חוויית הגלישה של הגולשים והוספת רכיבים לפי הצורך.

עדכון תכנים באתר

מפעם לפעם יש לרענן תכנים באתר אינטרנט, ישנם אתרים שאינם מתעדכנים ברמה היומיומית ולכן, רמת התחזוקה שלהם נמוכה יותר. אולם ישנם אתרים כגון אתרי מסחר שמצריכים עדכון תכנים ומוצרים ברמה היומיומית ולעיתים מספר פעמים ביום. כמו כן, גם פורטלים זקוקים לעדכון אינטנסיבי בשל העובדה שגולשים אליהם מסת גולשים גדולה ולכן, הם צריכים להישאר אטרקטיביים ומעניינים. כאן נדרשת תחזוקת אתרים אינטנסיבית לצורך עדכון תכנים.

שדרוג האתר

אתר שרוצה להיות אופנתי ואטרקטיבי יצטרך תחזוקת אתרים שוטפת שכוללת עדכונים במבנהו ותוספות של מודולים חדשים. עדכון האתר כולל גם את עדכון האתר לחוויית גלישה נוחה יותר עבור הגולש והן ברמת פאנל הניהול עבור בעל האתר.

מחירים

חבילת ניהול תוכן ותחזוקת אתר מספר שעות מחיר חבילה תחשיב עלות שעתי
הכרות 3 570 ₪ 190 ₪
בסיס 10 1,600 ₪ 160 ₪
מתקדם 20 2,900 ₪ 145 ₪
* המחיר לא כולל מע"מ
דילוג לתוכן