תבניות וורדפרס הינם אתרים שהוכנו מראש, האתר כולל עיצוב וקוד. רכישת תבניות וורדפרס דומה לרכישת מוצר מחנות פשוט בוחרים תבנית שאוהבים רוכשים, מורידים מהאתר שרכשתם בו את התבנית ומעלים לאתר שלכם. בשלב זה ניתן בלחיצת כפתור להטעין את התבנית לאתר שלכם ווולא האתר שרכשתם פועל ומתפקד במחיר זעום.

ברכישת תבניות וורדפרס בעצם חסכנו שעות תכנות ועיצוב שזה אומר חיסכון של אלפי שקלים, אם יש לכם ידע בסיסי בניהול אתר וורדפרס התקנת התבנית היא בדרך כלל פעולה שאינה מסובכת אך דורשת ידע משום שעם התבנית יש להתקין את התוספים שהתבנית עובדת איתם, לפעמים נוח יותר להתקין גם את המלל והתמונות שבתבנית כדי שנראה על המסך את התבנית כפי שרכשנו וכך נוכל לשנות את העמודים שנרצה מבלי לחפש איפה היה כל עמוד.

כל תבנית מגיעה עם חוברת הדרכה שיש לקרוא לפני ההתקנה, חשוב לקרוא את החוברת לפני ההתקנה משום שלעיתים יש לבצע שינויים בבסיס הנתונים (שמות וכו..) כהכנה להתקנה כך תחסכו מעצמכם עבודה מיותרת, בחוברת ישנן הנחיות להתקנת התבנית והתפעול שלה במידה ועדיין יש לכם שאלה ניתן לבנות לקבוצה שבנתה את התבנית דרך התמיכה התכנית שהם מספקים, רוב הקבוצות מעניקות שירות תמיכה בפורם של התבנית וכל שאלה נענת במידה שהבקשה שלכם חורגת מהפעולות שהתבנית תוכננה לבצע יציעו לכם לשנות עבורכם את התבנית בתשלום.

אם רכשתם תבנית שאהבתם והתבנית מתאימה לכם ב100% אז כאן הסתיים שלב התקנת התבנית ואתם מוכנים להמשיך לשלב העלאת התכנים לאתר שלכם, אך סביר להניח שגם אם בחרתם תבנית שאהבתם אתם עדיין תצתרכו שינויים כדי להתאים את התבנית לצרכים שלכם, כדי שתרשמו את כל מה שמפריע לכם בתבנית ותחשבו איך אתם רוצים שזה יפעל. כשתהיו מוכנים נשמח לבצע עבורכם את השינויים כדי ליצור לכם אתר ייחודי המתאים לצרכים שלכם.
דוגמה לתבניות וורדפרס