כתיבת מאמרים

לאחר בניית אתר אינטרנט, צריך ליצוק בתוכו תוכן שיווקי במטרה לתת לגולשים מידע אודות בית העסק. לא כולנו ניחנו בכישרון כתיבה, למרבית מבעלי העסקים אין זמן להתעסק עם נושא זה ולכן, נדרש שירות כתיבת מאמרים. נטביי – מספקת שירות בנייה וקידום אתרים במנועי חיפוש וברשתות חברתיות ודואגת לאתר עד הפרט האחרון, לרבות כתיבת מאמרים במטרה ליצור תוכן מקצועי בכל דפי האתר. כמו כן, מעסיקה צוות קופירייטרים מקצועי שמאפיין את התוכן באתר ומחלק אותו באופן הנח והיעיל ביותר לגולשים.

 כתיבת מאמרים – כל מה חשוב

 בעלי אתרים רבים חושבים שאולי כדאי להציג באתר תמונות שיצודו את עיינו של הלקוח ולהמעיט בכתיבה. אולם, אין הדבר נכון מיסודו, ידוע שמנועי החיפוש אוהבים תוכן ומעודדים את מנהלי האתרים להכניס תוכן איכותי לאתר. בנוסף, כדי שהגולש יהנה מחוויית גלישה איכותית, כדאי לשכור שירות כתיבת מאמרים. כדי ליצור עניין בתכנים הכתובים באתר, יש להקפיד על אינפורמציה שתעניין את הגולש ותיכתב בצורה שיווקית וזורמת. יש לזכור! גולש שימצא תוכן טוב באתר ישאר זמן רב יותר באתר וכך, ידורג האתר במיקום טוב גבוה יותר במנועי החיפוש ובדירוג האתרים הכללי.

 כתיבת מאמרי SEO

 תחום כתיבת מאמרים נחלק לנישות מגוונות, כאשר הנישה המרכזית היא כתיבת מאמרים SEO. הכוונה היא מאמרי תוכן שיועדו לקדם את האתר במנוע החיפוש של גוגל. קיימים חוקי כתיבה מסויימים על פיהם נכתב תוכן לאתרים אשר מעוניינים לקדם אותם בתוצאות האורגניות של גוגל. כותבי תוכן מנוסים יודעים כיצד לכתוב את המאמרים באופן שיהיו מותאמים ומכוונים למנועי החיפוש במילות מפתח אותן רוצים לקדם.

 תוכן אינפורמטיבי

 קיימים אתרי אינטרנט שיש להם מסר אינפורמטיבי להעביר ופחות שיווקי, לדוגמה פורטל בתחום הרפואה. לצורך כך, תדרש כתיבת מאמרים מבוססת מחקר אודות הנושא עליו רוצים לכתוב תוכן. תוכן חייב להיות מקורי ואיכותי, שכן חוקי זכויות יוצרים הינם נוקשים מאוד כשמדובר ברשת האינטרנט.

דילוג לתוכן