אתר למשרד תיווך

בניית אתרי נדל"ן ברמה אחת מעל כולם

יש לך משרד תיווך ?  אתה צריך אתר נדלן שירכז את הנכסים שלך ויציג אותם לקהל היעד שלך, אתר נדלן ימשוך אליך לקוחות מרחבי הארץ שמחפשים נכס להשקעה, מגורים או שכירות דרך גוגל . לדוגמה 4,400 גולשים מחפשים בגוגל "דירות להשכרה בתל אביב" אם אין לך אתר המשרד שלך יפסיד עסקאות.


אנו מציעים אתר נדלן מבוסס WordPress מערכת הקוד הפתוח המתקדמת בעולם, האתר מועצב בצורה מקצועית וכולל מערכת ניהול שמאפשרת לך להזין / למחוק / ולעדכן את הנכסים שלך באתר.

אתר נדלן בסיסי כולל:

* מערכת ניהול * עיצוב מקצועי * חמישה מאמרים שיווקיים * הכנה לקידום

כיום, לאור התחרות ההולכת וגוברת בכל התחומים ובייחוד בתחום הנדל"ן, כל מי שעוסק בתיווך בתים חייב להקים אתר נדל"ן מקצועי ללקוחות פוטנציאלים חדשים. פעמים רבות אנשים מעיר אחת מעוניינים לעבור לעיר אחרת רחוקה מאזור מגוריהם והם מתעניינים במשרדי תיווך שיסייעו להם למצוא דירה באזור טוב. מי שיש לו אתר נדלן, ירוויח מכל העניין מאחר והוא חשוף ונגיש לאותם הלקוחות. בייחוד אם מדובר במשרד שרוצה לחשוף את עצמו גם לתושבים זרים, ראוי כי יחזיק אתר אינטרנט שמכבד אותו.

אתר שמציג את נכסי המשרד

אתר נדל"ן יעיל מאוד למשרדי תיווך שרוצים לעדכן את מאגר הדירות שלהם המוצעות הן למכירה והן להשכרה. לקוחות שמגיעים למשרד כדי לבדוק נכסים אופציונליים עבורם ולא מצאו, יוכלו לשוב ולהתעדכן בנכסים חדשים של המשרד המתעדכנים באתר האינטרנט.

אם יש לכם משרד תיווך ואתם מעוניינים להעלות את החשיפה שלכם ואת כמות הפניות באופן משמעותי – פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם

אתר נדלן במסלול מכירה
6500 שח
מסלול מכירה
אתר בעיצוב חדשני
מודל נכסים למכירה
מודל נכסים להשכרה
מודל נדלן עסקי
דף נכס מפורט
מודל חיפוש נכס
דף אודות
דף צור קשר
דפי מאמרים ללא הגבלה
* אחסון בשרת ישראלי

אתר נדלן במסלול חודשי
199 שח לחודש
מסלול חודשי
אתר בעיצוב חדשני
מודל נכסים למכירה
מודל נכסים להשכרה
מודל נדלן עסקי
דף נכס מפורט
מודל חיפוש נכס
דף אודות
דף צור קשר
דפי מאמרים ללא הגבלה
אחסון בשרת ישראלי

* במסלול המכירה אחסון חינם בשרת ישראלי לשנה אחת