אתר וורדפרס בונים עם מקצוענים

אתר המשלב גישה שיווקית עיצוב חדשני ושילוב של ידע רב שניצבר מבניית מאות אתרי וורדפרס בשילוב PHP , jQuery ומודלים ייחודיים יצרו עבורך אתר חדשני וגמיש שתוכל לתפעל לבד ויאפשר לך למכור בפשטות את השרות או המוצר שלך ישירות לגולש. התקשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר להקמת אתר וורדפרס
077-5020442

אתרים לדוגמה:

אתר עמותת גיברים

אתר וועד מתיישבי גוש קטיף

אתר המבחן של המדינה

מה זה וורדפרס?

וורדפרס הנה מערכת קוד פתוח יעילה, תקנית ונפוצה מאוד בארץ ובעולם כולו. וורדפרס מציעה מערכת ניהול תוכן ידידותית לניהול כל סוגי האתרים בניהם בלוג, אתרי תדמית, ניוזליטר, דף נחיתה, חנות מסחר, פורטלים, רשת אתרים ועוד. בניית אתר וורדפרס היא ללא ספק בחירה נבונה וזה תודות למערכת הדינאמית של וורדפרס אשר מסוגלת לספק פתרון מקיף לאתר אינטרנט.

 

בניית אתר וורדפרס – למה כדאי?

  • בשל היותה מערכת מוכרת בארץ ובעולם, מה שמאפשר ללקוח לבחור עיצוב חדשני ממאגר עשיר של עיצובים המותאמים לוורדפרס או שניתן לבנות תבנית עיצוב ייחודית לעסק שלך.
  • מאחר והמערכת הנה מערכת קוד פתוח יוכל לעשות הלקוח כרצונו עם האתר שלו ולבצע בו שינויים בכל עת שירצה.
  • האתר עובר לידיו של הלקוח באופן מוחלט כך שתוכלו להעבירו מחברת פיתוח אחת לשנייה בקלות.
  • מערכת הניהול וורדפרס מציעה מגוון תוספים שניתן להתקין באתר וללא עלות, וורדפרס כוללת קהילה גדולה של מפתחים שממשיכים לשפר את מערכת הניהול וכך תוכלו לנוע עם הקדמה הטכנולוגית מבלי להוציא הון על כך.
  • בניית אתר וורדפרס יחסוך מכם הוצאות עתידיות ובעיות שעלולות להיווצר במידה ותרצו להעביר את האתר שלכם לידי מפתח אחר.

 

  איך מתחילים?

בניית אתר וורדפרס מתחילה באיפיון נכון של אתר, כלומר, תחילה יתשאל מאפיין האתר את בעל העסק באשר לשירותים או למוצרים אותם מבקש בעל העסק לפרסם באתר האינטרנט. איפיון האתר חייב להיות יעיל ומדויק ולשקף את שירותי העסק בצורה הטובה והשיווקית ביותר. עוד בעת בניית אתר וורדפרס חשוב לדאוג לתשתית קידום נאותה באתר אותו אתם בונים, על מנת שיהיה מותאם באופן מושלם למנועי החיפוש.

נטביי – בנייה וקידום אתרי וורדפרס, מציעה בניית אתר וורדפרס ויצירת תשתית קידום איתנה, אשר בעבודה נכונה תביא את האתר שלכם לדף הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל בתחום העסק.

  מותאם לדפדפנים נפוצים

 מותאם לטלפונים חכמים

  תמיכה בהזנת תכנים

  חיבור לגוגל אנליטיקס

  אופטימיזציה לקידום האתר

  חיבור ל Search Console

  חיבור לגוגל לעסק שלי

  ללא הגבלת דפים באתר

  אחסון לשנה

  חצי שנה אחריות

עבודות אחרונות

 

hamivhan2smallaphrodite2smallny-apartments-rentsmallaphroditesmallseeseelab-smallseeseelab-smallseeseelab-small