בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס מוזילה את עלות פיתוח האתר והתחזוקה שלו וזאת משום שבוורדפרס אין צורך לבנות אתר מ 0 (למרות שאפשר אם באמת רוצים), ניתן לבחור תבנית מאלפי התבניות המוכנות שעוצבו על ידי מעצבים מכל העולם ולשנות את התבנית לפי צרכי העסק שלכם. חשוב לדעת שוורדפרס היא מערכת קוד פתוח כך שהאתר שייך לכם אין מחויבות לחברה שבנתה לכם את האתר בנוסף אתר הוורדפרס שלכם יכלול מערכת ניהול בעברית שתאפשר לכם להוסיף תוספים שונים בעצמכם ללא עלות.

allhm

אתר המבחן של המדינה

allgv

אתר עמותת גיברים

allgk

אתר וועד מתיישבי גוש קטיף

מה זה וורדפרס?

וורדפרס הנה מערכת קוד פתוח יעילה, תקנית ונפוצה מאוד בארץ ובעולם כולו. וורדפרס מציעה מערכת ניהול תוכן ידידותית לניהול כל סוגי האתרים בניהם בלוג, אתרי תדמית, ניוזליטר, דף נחיתה, חנות מסחר, פורטלים, רשת אתרים ועוד. בניית אתר וורדפרס היא ללא ספק בחירה נבונה וזה תודות למערכת הדינאמית של וורדפרס אשר מסוגלת לספק פתרון מקיף לאתר אינטרנט.

בניית אתר וורדפרס – למה כדאי?

נשאלת השאלה מדוע כדאי ללכת על בניית אתר וורדפרס?

  • בשל היותה מערכת מוכרת בארץ ובעולם, מה שמאפשר ללקוח לבחור עיצוב נאה ממאגר עשיר של עיצובים המותאמים לוורדפרס, אולם אין מניעה לשכור שירותיה של חברת עיצוב אתרים מקצועית.
  • מאחר והמערכת הנה מערכת קוד פתוח יוכל לעשות הלקוח כרצונו עם האתר שלו ולבצע בו שינויים בכל עת שירצה.
  • האתר עובר לידיו של הלקוח באופן מוחלט כך שתוכלו להעבירו מחברת פיתוח אחת לשנייה בקלות.
  • מערכת הניהול וורדפרס מציעה מגוון תוספים שניתן להתקין באתר וללא עלות, וורדפרס כוללת קהילה גדולה של מפתחים שממשיכים לשפר את מערכת הניהול וכך תוכלו לנוע עם הקדמה הטכנולוגית מבלי להוציא הון על כך.
  • בניית אתר וורדפרס יחסוך מכם הוצאות עתידיות ובעיות שעלולות להיווצר במידה ותרצו להעביר את האתר שלכם לידי מפתח אחר.

  איך מתחילים?

בניית אתר וורדפרס מתחילה באיפיון נכון של אתר, כלומר, תחילה יתשאל מאפיין האתר את בעל העסק באשר לשירותים או למוצרים אותם מבקש בעל העסק לפרסם באתר האינטרנט. איפיון האתר חייב להיות יעיל ומדויק ולשקף את שירותי העסק בצורה הטובה והשיווקית ביותר. עוד בעת בניית אתר וורדפרס חשוב לדאוג לתשתית קידום נאותה באתר אותו אתם בונים, על מנת שיהיה מותאם באופן מושלם למנועי החיפוש.

נטביי – בנייה וקידום אתרים, מציעה בניית אתר וורדפרס ויצירת תשתית קידום איתנה, אשר בעבודה נכונה תביא את האתר שלכם לדף הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל בתחום העסק.


מחירים
* חשוב לדעת : אצלנו האתר שייך לכם תוכלו לאחסן את האתר היכן שתבחרו
* לכל אתר ישנה אחריות לשנה